Logo

Tutvustus

Eisma / Tutvustus

Tutvustus

Eisma Külalistemaja pakub erinevaid võimalusi nii privaatselt puhata kui suuremaid koosviibimisi läbi viia. 

Meie peamajas on 33 ööbimiskohta: toad on 1-, 2- ja 3-kohalised. Lisaks on peamajas avar klaasgalerii (75 m²), mis mahutab mugavalt kuni 60-liikmelise seltskonna. 

Paar sammu eemal peamajast asub kämpingute ala. Üksteist 4-kohalist kämpingut koos väikse saunamaja, olmemaja, grillkoja ja kümblustünniga moodustavad omaette kompleksi. Lisaks on avaralt ruumi mändide all telkimiseks. 

Suur saunamaja on parim valik kuni 25-le inimesele koolituste või väiksemate koosviibimiste läbiviimiseks. Saunamaja asub privaatselt eemal nii peamajast kui kämpingute alast. Suur saunamaja koos kaminasaali (50 m2), sauna ja kümblustünniga pakub ainulaadset võimalust romantikutel merd imetleda ka leili visates. 

Suviste ürituste läbiviimiseks on  mändide all vaatega merele kaks põrandaga välitelki – 120 m2 ja 210 m2.  Telgid paiknevad vaid viiskümmend meetrit mereni, mis laseb loominguliselt läbi viia nii romantilisi pulmapidusid kui meeleolukaid suvepäevade päikeseloojangu kontserte.

PS! Kohapeal on olemas ümmargused lauad ja pehmed klapptoolid koos katetega 150-le inimesele.

Eisma Külalistemaja 4,5-hektariline territoorium laseb igati nautida meie kauni Eestimaa loodust. 

Eisma külalistemaja

Eisma külalistemaja

Tutvustav video

Ajalugu

Eisma küla serval, kus kunagi oli rahvamaja, hiljem ENSV ajal Raamatukaubastu suvila, asub nüüd Eisma Külalistemaja.

Eisma Rahvamaja ehitati külarahva oma jõudude ja vahenditega 1928 aastal. Seda maja mäletavad üksikud vanema põlvkonna inimesed. Jäänud on üksikud fotod ja mälestused vanavanematelt.

Raamatukaubastu suvila ja Eisma rand koos männimetsaga oli puhkuseveetmise kohaks väga paljudele. Kohale oldi truud aastakümneid. 

2001.a. jõulude ajal põles vana suvila maha. Varemed seisid aastani 2003. Nüüd aga on kerkinud nende asemele kaasaegne külalistemaja. AS Landvaldi poolt ehitada lastud ja sisustatud hoones on kõik võimalused mõnusa puhkuse veetmiseks. Vanas saunas on tehtud remont ja leiliviskamine ning veega lodistamine on nüüd tunduvalt lihtsam  kui varem.